natuurpunt-borgloon-slideshow_0001_mei 2013 016.jpgnatuurpunt-borgloon-slideshow_0000_IMG_6862.jpgnatuurpunt-borgloon-slideshow_0002_mei 2013 019.jpgnatuurpunt-borgloon-slideshow_0003_bolleberg (3).jpg

 

 160821 bestuur 1

 

BESTUURSLEDEN EN CONSERVATORS VAN LEEFMILIEU/NATUURPUNT BORGLOON

voorzitter: Luk Robijns;(luk.robijns[at]hotmail.com) (beleid, communicatie)

onder-voorzitter:Koen Debay;(koen.debay[at]skynet.be) (communicatie)

secretaris: vacature

penningmeester: Marjoleine Walewijns;(marjoleinew[at]hotmail.com)

studieverantwoordelijke:Jan Bogaert;(jan.bogaert[at]gmail.com)

webmaster:Ad Dousi;Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (communicatie)

beleidsverantwoordelijke: Veerle Debay (communicatie;activiteiten)

conservator Groot-Loon: Bert Geys

hulpconservator Groot-Loon: vacature

conservator Sint-Annavallei: Nico Dieu;(nico.dieu[at]telenet.be)

hulpconservator Sint-Annavallei: Koen Debay

conservator Vallei van de Herk: Stefan Carolus;(stefan.carolus[at]telenet.be) (aankoper+communicatie+diverse werkgroepen)

hulpconservator Vallei van de Herk: Stefan Nimmegeers (paddenoverzet)

conservator Kuttekoven:Jean Vanwinkel;(jeanvanwinkel[at]hotmail.com)

conservator Opleeuw: Jos Reekmans (reekjos[at]gmail.com) (koerier marternetwerk, eikelmuizen, kerkuilen)

hulpconservator: Jan Vandenbosch

algemeen: Davy Huygen (vroedmeesterpad, kamsalamander) 

algemeen: Marc Fourier

algemeen: Thomas Impens

algemeen: Henry Delvaux

materiaalbeheerder: Jean Vanschoenwinkel

 

LEDEN BEHEERTEAMS

Jean Vanschoenwinkel 

Rik Rappé

Marleen Schouben

Dave Thys

Eddy Vos

Erik van Esch

 

copyright - 2014